שירותים

 1. חולקים ידע ומכוונים את המצפן באוקיינוס שנקרא נדל"ן אמריקאי בחינם!
  כל אחד יכול להשקיע גם לבד, אבל נדל"ן אמריקאי זה מושג רחב הכולל תתי שווקים וסוגי השקעות שונים אשר עלולים לבלבל את המשקיע מעבר לים שאינו חי את השוק.
  לאחר למעלה מעשור של ניסיון בשוק זה אנו באטלנטיק נשמח לתת לכל משקיע ישראלי את הדגשים המתאימים על כל עסקה כלשהי מניסיוניינו כמיטב יכולתינו, בשלל נושאים כמו ביטחונות, רישום הנכס, חשבון נאמן, חברות הביטוח, חברות הסגירה, מיסוי, חברות הניהול, חישוב כל ההוצאות, תשואות צפויות ועוד. אנו מייעצים ומלווים, אך הדבר החשוב ביותר ברכישה מרחוק זה לדעת שקונים במחיר שוק ואף מתחתיו ע"י ההשוואת כל נכס לשוק שלו (COMPS). באינטרנט זה נעשה בצורה פשוטה ע"י כלים חינמים אשר קיימים ברשת באתרים כמו-
  https://www.zillow.com/home-values
  https://www.trulia.com/home_prices
  https://www.neighborhoodscout.com
  https://www.niche.com

   

 2. יש לך כיוון לנכס או אזור מסוים? נשמח ללוות חוף המבטחים בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות!
  אם אתם משקיעים בעלי ניסיון, ויש לכם כיוון לנכס או אזור ספציפי אך אינכם יודעים כיצד להמשיך, וחוששים לקנות במחיר מופרז או בהתעסקות מול הגורמים השונים, אנו נעשה כמיטב יכולותינו. נשמח ללוות אתכם בתהליך הרכישה ברוב העסקאות בתהליכים כמו משא ומתן, בדיקת הנכס, החברות המעורבות השונות (ניהול, סגירה ועוד), היבטים המשפטיים, מיסויים ועוד בעזרת הצוות והניסון המקיף שלנו.

   

 3. מוכן להצטרף לספינה, הכבוד כולו שלנו!
  למעלה מעשור של ניסיון בשוק האמריקאי יצר עבורנו קשרים עסקיים רבים וידע רלוונטי בשוק הנדל"ן האמריקאי. נשמח להציע לכל משקיע את חבילה שלמה ומותאמת עבורו אישית ממגוון הנכסים העומדים לרשותנו, מול הספקים שעובדים איתנו ולאחר מכן ללוות בכל התהליך דרך שלב הרכישה, השיפוץ, הכנסת הדייר, הניהול, משפטי, פיננסי ועוד.

.

יצירת קשר
 • White Facebook Icon
 • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.