ממליצים

בן.ג (ב"ש):"הכרתי את הבעלים של Atlaltic Real Estate ומיד התרשמתי שמדובר בנותני שירות רציניים, שנתנו לי את כל האינפורמציה שאני צריך על מנת להשיג את התשואה שאותה אני מחפש להשקעה שלי. עולם ההשקעות בארה"ב דורש מעורבות, התעניינות, בקיאות והמון יושרה ואני בטוח שהכסף שלי נמצא במקום הנכון."

אלירן לזר (כפר סבא): לאחרונה זיכיתי לעבוד עם צוות Atlantic כאשר חיפשתי את ההשקעה הנכונה. מהיום הראשון אייל היה מאד נעים והגיב לכל השאלות הרבות שהיו לי מהר, ונתן עצות מעולות לנכסים ולהשקעות על סמך הרצונות והתקציב שלי להשקעה, עד שמצאנו את ההשקעה הרצוייה. לאורך כל שלבי המשא ומתן, הסגירה והשיפוץ הם טיפלו במהירות בכל נושא שצץ.

גם בהשקעה הבאה שלי בארה"ב שתגיע בקרוב אין ספק שאפנה לAtlantic Real estate שעבדו מצויין.

דרור זולטה (חולון) : חברה מצוינת. ענו במהירות על כל שאלותי, יש להם ידע רב ואמינים מאד. אשתמש בהם בהשקעות הבאות שלי כי יש להם מגוון השקעות שונות ועושים הכל כדי למצוא לכל לקוח את ההשקעה הרצויה בצורה אישית.

דור שרעבי (קיבוץ קליה): חברה מאוד מקצועית. יש להם קשרים אמיתים בשטח במשך שנים רבות וניתן לראות זאת. דינאמים ומראים ידע נרחב בהשקעות שונות וגם בתהליך השיפוץ וכמובן על מצב השווקים השונים, זמן מומלץ לרכישה או מכירה ואיזה אזור. דבר אשר עוזר להבין את התמונה הרחבה על השקעה מרחוק המצריכה הרבה מידע.

אסף רוזנפלד (תל אביב): מקצועניים על אמת. צוות Atlantic בראשות אייל ויובל מראים מקצוענות, אמינות ויעילות לאורך כל תהליך ההשקעה. בשוק מורכב מאד אני ממליץ על החברה בחום.

אייל יוסיפוביץ (תל אביב): מעולים. נכס להשקעה מעבר לים בפעם הראשונה זה דבר מאד מפחיד. צוות Atlantic היו אדיבים מאד וענו על אינסוף השאלות שהיו לי בסבלנות, יעילות והפגנת ידע רב. ללא ספק אמליץ על החברה לחברים ומשפחה, תודה רבה!

ארז לוי(בית יצחק): שירות נהדר, חברותיים ומקצוענים. היה תענוג לעבוד עם אייל יובל וצוות  Atlantic בהשקעה הראשונה שלי. חברותיים, מאד מקצוענים, עם ידע נרחב ואמיתי על השוק.כמו כן קשובים מאד לצרכי הלקוח. מומלצים מאד!

ניצן שקד(כפר מנחם): שירות נהדר, חברותיים ומקצוענים. צוות החברה מגלה ידע נרחב בתחום וקשרים רציניים בשטח דבר שקשה למצוא בשלט רחוק וחשוב מאד בהשקעה מעבר לים. מציעים מגוון נרחב של השקעות שונות ומתאימים עצמם ללקוח.

עו"ד שי בלו (תל אביב): אמריקאים מקצועניים על אמת! שמכירם את השטח ומוצאים עסקאות טובות ומלווים בסבלנות, מהירות ואדיבות לאורך כל התהליך.

ישרים, נחמדים ומעל הכל מקצועניים אשר מראים גמישות והתאמה במגוון השקעות שונות מותאמות אישית.

יצירת קשר
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.