פיטסבורג / פנסילבניה

פיטסבורג היא העיר השניה בגודלה במדינת פנסילבניה (אחרי פילדלפיה), והיא מונה 305 אלף תושבים. אזור המטרו שלה הוא ה-22 בגודלו בארה"ב, ומונה קרוב ל2.5 מליון תושבים. העיר מכונה פעמים רבות בקיצור "ברו". כמו כן, היא זכתה לכינוי "עיר הגשרים" בגלל 446 הגשרים שבה. פיטסבורג נקראת גם "עיר הפלדה" מכיוון שהייתה בעבר בירת יצור הפלדה של ארה"ב.

כלכלה - במשך שנים רבות סבלה העיר מקשיים רבים, אך גם היא לאחרונה, כמו ערי מיד ווסט נוספות, עושה קאמבק ענק לאור הזרקורים הלאומי. רבים מכנים זאת "הרנסנס בפיטסבורג". השכונות משתנות לטובה בן לילה, מלונות יוקרה נבנים בכל מקום וחברות רבות כמו "אפל" משקיעות בה.

העיר מהווה מקום הבסיס לתאגידים רבים כמו קטשופ היינץ, American Eagle הלבשה,חברת התעופה US Airways, חברת התרופות באייר ועוד.

לפי מגזין התיירות של העיר, פיטסבורג מדורגת בין המקומות הראשונים לחיים, לעבודה ולתיירות בארצות הברית. בעיר קבוצת הפוטבול המעוטרת בכל הזמנים - ה"פיטסבורג סטילרז". וגם קבוצת הוקי מעולה.

 

נתוני נדל"ן - הבית הממוצע בפיטסבורג נמכר ב-109 אלף דולר, ושכר הדירה הממוצע עומד על 1030 דולר לחודש. בנוסף, יחס הבעלות מול שוכרים נמצא ב55-45% לטובת השוכרים - נתון מעודד למשכירים. (ישנה השקעה ציבורית בגלל הבעלות, וביקוש רב של שוכרים). רוב השוק הוא  בתים פרטיים צמודי קרקע (44%). 

בשנה האחרונה השוק עלה בכ-9.2%, ולפי תחזיות צפוי לעלות השנה בעוד 4.8%. כ82% מהדירות נבנו לפני שנת 1969. בנוסף, על פי מדדים שונים השוק מוגדר כבריא מאוד.

עיר הפלדה עברה ועוברת שינוי משמעותי בהפיכתה לעיר ברמה עולמית ובכל זאת, מחירי הבתים עדיין נמוכים מאוד. השילוב הזה גורם להזדמנויות של תזרים מזומנים גבוה בנוסף לסיכויים טובים של עליית ערך.

יצירת קשר
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.