המודל שלנו

ACO - Atlantic Clear Ocean

ככל שהמודל פשוט יותר, ככה המידע שמגיע למשקיע ברור יותר ואין הפתעות.

אנחנו בחברת אטלנטיק מאמינים שאין צורך להמציא את הגלגל בתחום הנדל"ן במודלים שמסבכים, מבלבלים ומפחידים את המשקיע,  ומונעים ממנו להבין את פרטי ההשקעה לעומק.

השקעה בנדל"ן מניב בארה"ב היא פשוטה. התשואה הממוצעת לאפיק ההשקעה גדולה בהשוואה להשקעות אלטרנטיביות. רק כדי לסבר את האוזן, אם התשואה הממוצעת עבור דירה בארץ עומדת על כ-3% , בארה"ב תקבלו על דירה להשקעה תשואה ממוצעת של כ-12% על פי רוב.

5 העקרונות של מודל ה - ACO - Atlantic Clear Ocean

הבטחת תשואה? כל מי שעשה שיעור או שניים בכלכלה יודע שאין חיה כזאת "הבטחת תשואה", שכן התשואות שהבנקים מבטיחים בפיקדונות וחסכונות נחשבות סולידיות, ומשקפות את מצב השוק, שנכון להיום נמצא בפחות מאחוז אחד במקומות רבים בעולם. בצורה זאת, המשק מעודד את ההון הפנוי לאפיקי השקעה שונים ע"מ להניע את השוק. אפיקי ההשקעה הנפוצים  הם ניירות ערך בשוק ההון, ונדל"ן.

בכל השקעה ישנו סיכון. אנו באטלנטיק משתמשים בניסיון הרב שצברנו, ובהיכרות העמוקה ורבת השנים שלנו בשוק האמריקאי ע"מ למצוא את האזורים האטרקטיביים ביותר בשוק הענק הזה, ולמזער את הסיכון ככל האפשר ללא "הבטחת תשואה", שפעמים רבות באה על חשבון המשקיע במעמד הרכישה.

נכס רשום בטאבו על שם המשקיע ללא אותיות קטנות הוא הבטוחה הכי משמעותית !- בין אם משקיעים לבד או עם חברים, משפחה או שותפויות אחרות, בין אם הנכס רשום על שם משקיע או על חברה, הכלל הראשון הוא שכל נכס יהיה רשום על שמו של המשקיע וזו הבטוחה המשמעותית ביותר. לאחר בחירת הנכס, הכסף של המשקיע מגיע לרוב לחשבון נאמנות של צד שלישי (עורך דין), שבודק שהנכס נקי מכל חוב או שעבוד ולבסוף מעביר את הנכס לבעלותו הבלעדית של המשקיע. דבר זה מגן באופן מוחלט על המשקיע, שכן הוא לא תלוי באף חברת ניהול או תיווך, ולהן אין זכויות אחזקה בנכס בהווה או בעתיד.

נכסים ברי השוואה -  החשש הגדול והמוצדק של משקיע מרחוק הוא שימכרו לו נכס במחיר גבוה משווי השוק שלו. מודל ה - ACO מציע ללקוחותיו ממשקים ואתרים רבים על מנת לראות שאכן הנכס אותו רכשו נמצא במחירי השוק ואף מתחת לו. למעשה, אנחנו כחברה מרוויחים ע"י הנחות שמסופקות לנו בתור יזמים בתהליך המשא ומתן ללא פגיעה בשווי הנכס ובמשקיע.

חברות ניהול טובות ומוכחות - הסוד שעוזר לשמור על השקט שלכם המשקיעים! כשאין אמון מול חברת הניהול, משקיעים רבים מוצאים עצמם מתעסקים זמן רב בנכס שמעבר לים, ומוסיפים הוצאות לעתים דחופות. לכן, עצם העובדה שאנו נמצאים בארה"ב מאפשרת לנו להיות כל הזמן עם היד על הדופק מול חברות הניהול ולהבטיח שההצלחה שלנו ושל משקיענו היא ההצלחה שלהם. במידה שהן לא מספקות את הסחורה לא נהסס לפנות לחברות מתחרות שיחליפו אותן. מצב זה מוביל לכך שחברות הניהול איתן אנו עובדים נבדקות באופן רציף לפי מספר מדדים שונים, והן מהאמינות והמוצלחות בשוק, וכך מספקות שקט ובטחון לבעלי הנכסים.

​חישוב כל! אבל כל ההוצאות! - מודל ה-ACO כולל אלגוריתם  שמחשב למשקיענו את כל ההוצאות הכי קטנות ע"מ לספק את תחזית התשואה האפקטיבית ביותר: עלויות סגירה, פתיחת חברה, דוח שמאי, דמי רצינות, דמי הניהול, אומדנים של חוסר תפושה ובלאי ועוד רבים. רק לאחר שיקלול ההוצאות הללו, המשקיעים שלנו מקבלים תחזית מציאותית וללא אשליות וכך יכולים לבחון את ההשקעה בעניים מפוקחות.

יצירת קשר
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.