המערב התיכון / Midwest

אזור המערב התיכון שבארה"ב ממוקם בין צפון מזרח ארה"ב לבין צפון מערב ארה"ב, וגובל עם קנדה מצפון ובדרום ארה"ב מדרומה.

באזור 12 מדינות: אילינוי, אינדיאנה, איווה, קנזס, מישיגן, מינסוטה, מיזורי, נברסקה, צפון דקוטה, אוהיו, דרום דקוטה וויסקונסין.

מבחינה גאוגרפית, האזור תחום בין שני רכסי הרים. רכס האפלצ'ים במזרח והרי הרוקי במערבו. נכון לשנת 2016 גרים במערב התיכון קרוב ל-68 מליון תושבים, המהווים כ-21% מאוכלוסיית ארה"ב.

שיקגו היא העיר המאוכלסת ביותר במערב התיכון והשלישית המאוכלסת ביותר בארה"ב. ערים גדולות אחרות במערב התיכון כוללות את אינדיאנפוליס, קולומבוס, דטרויט, מילווקי, מיניאפוליס, קליבלנד,  סנט לואיס, סינסינטי ועוד.

מדוע כדאי להשקיע במערב התיכון?

עם צפיפות מגורים נמוכה יחסית, המערב התיכון מציע איכות חיים ברמה גבוהה מאוד וטווח מחירים רחב בו רוב השוק מתקיים בפרברים בעסקאות של בתים צמודי קרקע ושטחים גדולים.

קיימת זמינות של נכסים רבים במחירים נמוכים שבין 50-80 אלף דולר, ורבים מהם יכולים לספק תשואות של 700-1100 דולר בחודש. מצב זה מאפשר להגיע להחזרי השקעה (ROI) גבוהים. וכמו כן, ניתן למצוא חלק מהנכסים הללו בשכונות מדורגות B שהן שכונות יציבות של מעמד הביניים. בנוסף, ניתן למצוא היצע של מחירים גבוהים יותר בשכונות A אשר חלקם נראים כמו בתים מאגדות עם נוף לאגם, בריכות ושטחים עצומים.

הכל מרגיש פשוט יותר באזור זה. ובלי הלחץ של העיר הגדולה, הדבר יוצר דיירים מאושרים רבים אשר קלים לניהול.

אורך חיים זול ועלויות נמוכות בהשוואה לשאר המדינה מסביר למה שכר הדירה גבוה בהשוואה למחיר הרכישה, באופן יחסי. כמו כן, אורך חיים זה מאפשר עליות תחזוקה נמוכות בהרבה.

 

המערב התיכון אולי אינו "מרכז היקום", אבל עדיין יש בו הרבה פעילות מבחינה כלכלית. משרדים פיננסיים, מפעלים, תאגידים ועסקים קטנים רבים. ישנם המון עובדים טובים ממעמד הצווארון הכחול וכן משרות רבות ויציבות תעסוקתית.

 

מחיר נכסים נמוך יחסית מאפשר פיזור תיק השקעות. כמו כן, עלויות תחזוקה נמוכות עקב דרישות הצרכנים מאפשרים למשקיעים חכמים לעשות ולהצליח בצורה בלתי ניתנת להשוואה באזור זה.

יצירת קשר
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.