מיאמי / פלורידה

מיאמי היא העיר הגדולה ביותר בדרום מזרח ארה"ב ובפלורידה. איזור המטרו שלה מונה 5.5 מליון איש. מיאמי והערים המקיפות אותה הן האזור העירוני החמישי בגודלו בארה"ב. עצי הקוקוס והחופים הלבנים הפכו את מיאמי לעיר החוף המפורסמת ביותר בארה"ב, ולאחד המרכזים התיירותיים המפורסמים בעולם. כמו כן, מיאמי נחשבת ל"שער של אמריקה" עקב קרבתה לאיים הקאריביים ולמקסיקו. האוכלוסייה דוברת הספרדית הגדולה של מיאמי, קושרת אותה קשר כלכלי רחב לאמריקה הלטינית, מה שהופך אותה ואת האזור שמסביבה למרכז כלכלי בעולם ההיספני.

כלכלה - העיר התפרסמה כעיר הנופש הידועה בארה"ב ואולי בעולם. בנוסף, היא מקיימת מרכז עיקרי של מסחר, פיננסים וביתם של חברות ענק רבות, אמריקאיות ולטיניות.

 

נתוני נדל"ן - הבית הממוצע במיאמי נמכר בכ-295 אלף דולר ושכר הדירה הממוצע עומד על 2069 דולר בחודש. בנוסף, יחס הבעלות מול שוכרים נמצא ב70-30% לטובת השוכרים שזהו נתון מעודד לבעלים. (מצביע על כך שקיים ביקוש רב של שוכרים). רוב השוק הנו בתי דירות וקומפלקסים  (55%).

בשנה האחרונה השוק עלה בכ-2% ולפי תחזיות צפוי לעלות השנה בעוד קצת. כ51% מהדירות נבנו לפני שנת 1969.

הפוטנציאל הרב במיאמי קיים עקב העובדה שבפלורידה, ובמיאמי בפרט, ישנה ההגירה החיובית החזקה ביותר בארה"ב. רובה מגיעה ממדינות הצפון הקרות וממרכז אמריקה, מה שיוצר ביקוש חזק כל הזמן. בנוסף, משרדינו ממוקמים כיום בעיר, ויוצרים יתרון משמעותי בקרבתם לנכסים. ראוי לציין שחברת אטלנטיק התחילה להשקיע בשנים האחרונות יותר ויותר באורלנדו שבפלורידה, שכן מחירי הדיור שם זולים יותר. עם זאת, החברה עדיין מושקעת באזור מיאמי ודרום פלורידה.

יצירת קשר
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.