קליבלנד / אוהיו

קליבלנד היא העיר השנייה בגודלה באוהיו וה-51 בכל ארה"ב, ומונה קרוב ל-400 אלף תושבים. אזור המטרו שלה מונה למעלה מ-2 מליון. קליבלנד ממוקמת על החוף הדרומי של אגם אירי, כ -60 ק"מ מערבית לגבול פנסילבניה. מרכז העיר קליבלנד חווה רנסנס בחמש השנים האחרונות, עם הערכה של 19 מיליארד דולר בפיתוח אשר הושלמה או מתוכננת מאז 2010. שיעורי התפוסה מדהימים ועומדים על  98%, ומכירות הבתים עלו ב- 12% בשנה האחרונה. https://www.realwealthnetwork.com/markets/cleveland-ohio

כלכלה - קליבלנד זכתה בפרס "העיר בעלת הצמיחה המהירה ביותר בכלכלת הבריאות בארה"ב". היא מספקת מקורות עבודה ראשיים בתחומי העיר וכוללת את בית החולים הנודע לטובה, מרכז הבריאות והחדשנות הגלובלי הלאומי הראשון ומרכזי כנסים רפואיים. יש בה סניפים ראשיים של חברות ענק כמו צמיגיי גודאייר, מפעלי כרייה רבים כמו Cliffs, Natural Resources, FirstEnergy, חברת הצבע הענקית שריוון וויליאמס, תאגיד אייטון של פתרונות אנרגיה, חברת התיירות הגדולה בארה"ב Travel Centers of America, אלריס אלומיניום, פרקר הנפין טכנולוגיות, ביטוח פרוגרסיב ובנק KeyCorp הם כמה דוגמאות לחברות ענק אשר מהוות גורמי תעסוקה רבים.

בנוסף, בקליבלנד נמצא מחוז התאטרון השני בגודלו בארה"ב אחרי ניו יורק, שלוש קבוצות ספורט ידועות ולברון ג'יימס אחד.

נתוני נדל"ן - הבית הממוצע בקליבלנד נמכר ב-72.2 אלף דולר ושכר הדירה הממוצע עומד על 856 דולר לחודש. בנוסף, יחס הבעלות מול שוכרים נמצא ב60-40 לטובת השוכרים, נתון שמעודד משקיעי השכירויות באזור. רוב השוק הנו בתים פרטיים צמודי קרקע (46.5%).

בשנה האחרונה השוק עלה בכ-11.2%, ולפי תחזיות צפוי לעלות השנה בעוד 3.9%. (נתון יפה, השוק עדיין לא הגיע לרמת המחירים לפני המשבר הכלכלי). כ-85% מהדירות נבנו לפני שנת 1969.

אחד היתרונות הוא שעדיין ניתן לקנות נכסים בשכונות טובות המוגדרות B-class בפחות ממחירי אמצע כמו $ 70,000 -85,000 ולהנות משכד של $ 800 - $ 1000 לחודש ושוכרים טובים.

יצירת קשר
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.