מי אנחנו

יובל נוה
אייל אבני

אייל גדל בצפון הארץ. לאחר סיום שירותו הקרבי בנח"ל, עבר לארה"ב והחל לעסוק בנדל"ן. אייל מנהל את פעילות  החברה ממשרדיה במיאמי פלורידה, שם מתגורר כעת.

יובל נולד בקליפורניה, ועלה לארץ בילדותו. יובל סיים בהצטיינות תואר ראשון ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון. בשנים האחרונות הוא עוסק בנדל"ן, וכעת מנהל את פעילות החברה מהארץ.

אטלנטיק הינה חברה יזמית להשקעות נדל“ן בארה“ב, שהוקמה על ידי שני אזרחים ישראלים אמריקאים. היא ממוקמת ורשומה במיאמי פלורידה.

לאטלנטיק רזומה רב שנים של השקעות מוצלחות במדינת פלורידה. לאחרונה, לאחר ניתוחי שוק ומגמות מעמיקים בחיפוש המתמיד אחר שווקים חדשים בעולם הנדל"ן האמריקאי הדינאמי, העבירה החברה את רוב פעילותה למדינות המערב התיכון (אוהיו, מישיגן, אינדיאנה ופנסילבניה).

"שנים רבות השקענו בעצמנו בקניית בתים, שיפוצם ומכירתם וכן בקניית בתים לזמן ארוך טווח. לאחר פניות ממכרים רבים שחיפשו חברה בטוחה ואמינה,ונכוו מחברות נדל"ן בארה"ב, החלטנו לנצל את הקשרים הרבים והניסיון הרב שרכשנו בעשייה במדינות אלה וכך נולדה Atlantic RE."

יצירת קשר
  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
מידע שימושי
אזורי השקעה
Atlantic Real Estate

 © 2018 כל הזכויות שמורות לחברת אטלנטיק. עיצוב ובניית אתר WixMeUp.co.il | הצהרת נגישות

הפרסום לעיל אינו מהווה הצעה להשקעה, ואינו בגדר "הצעה לציבור" כהגדרת מונח זה בחוק חוק ניירות ערך, התשכ"ח – 1968 ("חוק ניירות ערך") וחוק השקעות משותפות בנאמנות, תשנ"ד- 1994 ("חוק השקעות משותפות") הקובע כי הצעה ומכירה לעד 35 משקיעים (כמפורט בסעיף 15א(א)(1) לחוק ניירות ערך ובתקנותיו) אשר אינם מנויים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך אינה מחייבת פרסום תשקיף שרשות ניירות ערך אישרה את פרסומו. לאור האמור, השקעה באמצעות חברת Atlantic Real Estate אינה מוסדרת לפי חוק ניירות ערך ו/או לפי הוראות חוק השקעות משותפות.. כל השקעה מיועדת למספר מצומצם של משקיעים ותעשה למספר משקיעים כמותר על פי דין .ההתקשרות עם המשקיעים תבוצע בהתאם למסמכי העסקה והתנאים הקבועים בהם ובכפוף למשא ומתן עמם משקיעים שיבחרו לפנות לחברה על מנת להשקיע יבחרו במסגרת משא ומתן פרטני ("הליך המשא ומתן") .  Atlantic Real Estate או כל יישות אחרת מקבוצת Atlantic ו/או הפועלים מטעמן, אינם מורשים לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה עתידית לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בקבלת החלטת השקעה במסגרת הליך המשא ומתן, על המשקיעים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות, סיכונים ואי ודעות  הכרוכים בהשקעה, לרבות סיכון של אובדן מלוא כספי ההשקעה. ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, מיסוייות וכספיות של ביצוע ההשקעה. החברה אינה ערבה בשום צורה שהיא להחזר ההשקעות למשקיעים או לרווחים שיהיו למשקיעים כתוצאה מהשקעתם בהשקעות השונות. אין באמור משום הבטחת תשואה כלשהי או התחייבות להשגת תוצאות כלשהן. נתוני התשואה המוצגים הן הערכות בלבד או דוגמה לתשואה שנבעה למשקיעים מסוימים בהשקעה מסוימת בה השתתפו.